O nas

Ladies Football Academy-LFA SZCZECIN to Nowa Jakość Kobiecej Piłki Nożnej w Naszym Mieście Szczecin. Akadaemia została stworzona z Pasji i dla Pasji wszystkich Dziewczyn i Kobiet w Naszym regionie, w którym rośnie zapotrzebowanie na Kobiecą Piłkę Nożną .
LFA Szczecin dołączyło do programu Piłkarska Przyszłość z Lotosem. Jest pierwszym klubem na Pomorzu Zachodnim biorącym udział w programie Grupy LOTOS S.A. zrzeszający 16 ośrodków i ponad 3500 dzieci w różnym wieku.
 
LFA SZCZECIN to przygoda dla Dzieci i Młodzieży poprzez gry i zabawy z Piłką , treningi ogólnorozwojowe prowadzone przez wykwalifikowaną kadrę szkoleniową oraz wyjazdy na turnieje krajowe / zagraniczne, a dzięki Kadrze Seniorskiej 14+ dziewczyny otrzymują możliwość kontynuacji przygody i rozwijanie swoich zdolności piłkarskich w rozgrywkach profesjonalnej Ligi Kobiecej PZPN na arenie ogólnokrajowej.
Ladies Football Academy - LFA Szczecin prowadzi ciągły nabór do wszystkich swoich grup wiekowych dzięki temu piłkarki mogą dołączyć do #RodzinyLFA w każdej chwili i czerpać przyjemność z piłki nożnej. Klub prowadzi ciągły nabór do wszystkich grup wiekowych.
“Dziewczynki,Dziewczyny,Kobiety - ONE TEAM - Ladies Football Academy”
Trenerzy
Katarzyna
Tarnowska

Natalia
Szews

Igor
Czuryszkiewicz

Hryncewicz
Anastazja